دانلود سریال میدان سرخ

دانلود سریال میدان سرخ

دانلود سریال میدان سرخ ( قسمت 5 اضافه شد! )

کارگردان: ابراهیم ابراهیمیانتهیه کننده: جواد نوروزبیگی
نویسنده: سارا سلطانیژانر: اکشن
مجری طرح: سعید صفرپورمحصول: ایران

خلاصه داستان: داستان زنی تنهاست به نام شیدا که ناخواسته وارد بازی وحشتناکی می شود که توسط همسر او و یک تروریست خارجی شکل گرفته است. وی برای نجات جان دخترش در معرض انتخاب میان عشق، انتقام و قدرت قرار می گیرد.

• • •

  • بازیگران:

مهتاب کرامتی، بهرام افشاری، حمید فرخ نژاد، آرمین رحیمیان، امیرحسین آرمان، بهدخت ولیان، امید روحانی، علی مصفا، نادر مشایخی، معین محمود زاده، پویان پوینده، بهار هدایت پناه، شیوا بوعلی، زهرا سزاوار، سارا پوردلجو، مهدی حسینی نیا و …

دانلود سریال میدان سرخ

  • توضیحات سریال:

این بار سریال میدان سرخ یک سریال بسیار جذاب و جدید از شبکه نمایش خانگی که نگاه های زیادی را به سمت خود کشانده است. این سریال که به تازگی منتشر شده است هم اکنون می توانید تمامی قسمت های آن را از رسانه لنزی دریافت کنید.

نکته: دانلودسریال میدان سرخ از سایت لنزی به صورت نیم بها می باشد و حجم مصرفی اینترنت شما نصف خواهد شد.

• • •

  • نقد و بررسی سریال میدان سرخ:

سریالی فاخر و با موضوعی اکشن به زیبایی سریال میدان سرخ نیست. بی شک سریالی بی نظیر است که ساخته ابراهیم ابراهیمیان می باشد و در انتخاب بازیگر نیز بسیار ماهرانه عمل کرده است. وجود جهره هایی همچون رضا یزدانی به زیبایی این سریال افزوده است. چرا که این چهره علاوه بر بازیگری در خوانندگی نیز مهارت دارد و شهرت دارد. هم چنین حضور موثر حمید فرخ نژاد و مهتاب کرامتی نیز فوق العاده این سریال را جذاب و دیدنی کرده است.

دانلود سریال میدان سرخ این روز ها می تواند به عنوان یکی از پر تکرار ترین عبارات کلیدی گوگل قرار گیرد و سایت لنزی نیز این امکان را برای مخاطبان فراهم می آورد که به راحتی و به صورت کم مصرف شدن حجمشان این سریال زیبا را دانلود کنند. سریال میدان سرخ جزو پر فروش ترین سریال های این روزای شبکه نمایش خانگی قرار خواهد گرفت.

بهتر است این مجموعه را در کنار خانواده ببینید و در این روز های کرونایی داخل منزل به سر برید. این مجموعه همچنین دارای متن نویسندگی بسیار خوبی هم می باشد. اگر به خوبی این سریال بنگریم خواهیم دید که این مجموعه اکشنی بی نظیر و بی مثل است.

لازم به ذکر است فرزاد فرزین تیتراژ این سریال بسیار قوی را می خواند. بعد از مفقود شدن کیف حاوی شمش و اطلاعات محرمانه ی گروهی تبهکار به سردستگی گروچف، زندگی تمام کسانی که به نحوی در این جریان خواسته یا ناخواسته درگیر شده اند دچار تغییر می شود اما در این میان این شیداست که تاوان بزرگی می دهد. این موسیقی به طور خیلی دقیق بیانگر این قسمت داستان است.

مجموعه میدان سرخ برای شما شاید جالب باشد و می توانید نطرات خودتون را درباره این سریال بی نظیر بیان کنید تا نقد و بررسی شما هم در سایت قرار گیرد. هم چنین اگر نظری درباره قوی و ضعیف بودن سریال دارید نیز می توانید بیان کنید. این سریال هم چنین با تمامی کیفیت ها در سایت لنزی که برترین مرجع دانلود فلیم و سریال می باشد قرار گرفته است. می توانید هم اکنون این سریال بسیار جذاب را از سایت لنزی دریافت کنید.

دانلود سریال خاتون

هم اکنون می توانید این سریال دیگر را از لنزی دریافت کنید

دیدگاه خود را بگذارید