دانلود سریال خاتون

دانلود سریال خاتون

دانلود سریال خاتون ( قسمت 9 اضافه شد! )

کارگردان: تینا پاکروانتهیه کننده: علی اسدزاده
نویسنده: تینا پاکروانژانر: اجتماعی / درام
آهنگساز: کیهان کلهرمحصول: ایران

خلاصه داستان: روایتی از دهه قبل از انقلاب اسلامی ایران و ماجرایی در رابطه با زنی به نام خاتون است که در شمال کشور سکونت دارد. اتفاقات و ماجراهایی که در آن برهه ی زمانی رخ می دهد، در بطن زندگی این شخص روایت می شود.

• • •

  • بازیگران:

مهران مدیری، شبنم مقدمی، مهران غفوریان، بابک حمیدیان، سروش صحت، نگار جواهریان، فرخ نعمتی، میرسعید مولویان، اشکان خطیبی، رضا بهبودی، پیام دهکردی، ستاره پسیانی، بهناز جعفری، شاهرخ فروتنیان، غزل شاکری، عاطفه رضوی، مهدی قربانی، آیدا ماهیانی، قربان نجفی، پژمان بازغی و …

دانلود سریال خاتون

  • توضیحات سریال:

سریال خاتون سریالی بسیار جذاب و واکنش گرا می باشد که به تازگی توانسه است نگاه های زیادی را به خود جلب کند. این سریال که در واقع بیانگر دوران قبل از انقلاب ایران می باشد و بر می گردد و حمله انگلیسی ها در دهه سی شمسی به خوبی توسط تینا پاکروان کارگردان فیلم به تصویر کشیده شده است.

نکته: دانلودسریال خاتون از سایت لنزی به صورت نیم بها می باشد و حجم مصرفی اینترنت شما نصف خواهد شد.

• • •

  • نقد و بررسی سریال خاتون:

دانلود سریال خاتون خاتون سریالی بسیار جذاب است و به نظر ما می تواند جزو بهترین های سریال ایرانی لقب بگیرد. محتوای داستان همانند سریال شهرزد غمگین و احساسی است و در آمیخته با موضوعات نبرد و نزاع قدیم ایران می باشد. این فیلم که به ساخته تینا پاکروان می باشد دارای موضوع جالبی نیز می باشد و نویسنده به خوبی توانسته نقش بازیگران را به درستی انتخاب کند.

هم چنین موسیقی این فیلم که توسط کیهان کلهر ساخته شده است جزو بهترین موسیقی متن فیلم و سریال می تواند لقب گیرد. بهتر است این مجموعه سریال را ابتدا ببینید و شما نیز به نقد و بررسی آن بپردازید و نظرات خودتان را زیر همین پست برایمان درباره این مجموعه بنویسید.

یکی از نکات بسیار قابل توجه وجود مهران مدیری در این سریال است که همین حضور افتخاری وی باعث شده بیننده های این سریال ده برابر شود. چرا که وی جزو بهترین چهره های سینما تاریخ ایران می باشد. هم چنین از وجود بازیگران خوبی دیگری همچون شبنم مقدمی، اشکان خطیبی، نگار جواهریان و از همه مهم تر وجود بازیگر طنزی مثل مهران غفوریان غوغا به پا کرده است.

بنابراین انتخاب بازیگر این سریال بسیار دقیق و عالی بوده است. از وجود بازیگران این سریال هرگز نمی شود گذشت و باید دید نظر مردم عزیز ایران درباره دانلود سریال خاتون چه خواهد بود.

به گفته ی دست اندرکاران، این سریال می تواند به خوبی گویای رنج و سختی هایی باشد که زنان ایرانی در طول تاریخ این کشور متحمل شده اند. افزون بر این سبک و سیاق تازه داستان باعث شده تا منتقدان بیش از پیش نسبت به آن امیدوار شوند. این مجموعه یک سریال بی نظیر برای در زنان خواهد بود و طبق انتظاراتی که از کارگردان تینا پاکروان نمیتوان غیر از این انتظار داشت.

دانلود سریال میدان سرخ

هم اکنون می توانید این سریال دیگر را از لنزی دریافت کنید

دیدگاه خود را بگذارید